Antioksidantai - Natūralūs maisto papildai Calivita

Products - button
pole pod menu
Shopping - button
Partner - button
Go to content

Antioksidantai

Antioksidantai
60 minkštųjų kapsulių

Chewable CoQ10 yra skani, kramtomoji kapsulė su natūralaus apelsino skoniu. Vienoje tabletėje yra 60 mg kofermento Q10.
100 kapsulių

Kakavos pupelių ekstraktas su Goji ekstraktu. Kakavos pupelėse yra svarbių flavanoidų, tokių kaip teobrominas. Taip pat yra magnio ir kalio.
30 tablečių

Dėl savo liežuviu (gali būti dedama po liežuviu) turto aktyviosios medžiagos Šio tabletės yra absorbuojamas greičiau ir efektyviau organizme. Produkto taikymas rekomenduojamas, kai virškinimas ir absorbcija sumažėja arba užblokuotas apatinėje žarnyno trakte.

30 mg Q10 yra daugiau nei vidutinis energijos stiprintuvas!
60 kapsulių

Lutein Plus yra sudėtingas antioksidantas formulė mes sukūrėme ypač remti akis sveikatą. Tai gali būti veiksmingas pagalba visiems, kurių akys yra veikiami padidėjusio padermė; pavyzdžiui tiems, kurie dirba su kompiuteriais arba dirbtinės šviesos.
60 kapsulių

„Mega CoQ10 Plus“, didelės dozės CoQ10 preparatas, pagamintas iš antioksidacinio beta karotino trio - vitamino E - seleno.
90 tablečių

Mega qProtect yra aukštos kokybės formulė sukurta specialiai padidinti antioksidantų apsaugą. Pagrindiniai ingredientai formulę yra įvairių augalų ekstraktų (Ginkmedžio, žaliosios arbatos ir mėlynių), kurie yra žinomi dėl savo antioksidacinių savybių ir daugelio kitų vitaminų ir mikroelementų, palaikyti mūsų sveikatą.
90 tablečių

Pagrindinis ingredientas, kurio formulė yra Ginkmedžio, kuris yra seniausias medis į Žemę istoriją. Jis yra gerai žinoma, kad be savo antioksidacinių savybių, jis naudingai įtakoja kūno funkciją ir daugeliu kitų būdų.Formulė yra naudingų vitaminų ir mikroelementų, taip pat.
60 kapsulių

Daugelis žmonių yra girdėję apie sveikatos rėmimo poveikio raudonojo vyno. Resveratrol PLUS yra aukščiausios kokybės antioksidantas formulė, kurioje yra verta savybes raudono vyno polifenolių sutrumpinta kapsulėje. Jo kiti aktyvūs ingredientai dirbti išvien, kad papildytų savo mobiliuosius apsaugoti poveikį.
120 kapsulių

Pasiūla ląsteles būtiną energijos šaltinio, ir jūs būsite patenkinti rezultatu! Q10 yra medžiaga, kuri yra būtina, kad energijos tiekimo iš mūsų ląstelėse. Jei mūsų ląstelės gauna savo mokesčius, jie pagyvinti visą kūną.Rezultatas? Darbas gebėjimas, energija ir judrumas outdoing net jaunimą.
30 kapsulių

„Super Mega CoQ10“ yra ypač didelė CoQ10 dozė su antioksidantais. Vartojant didesnę dozę, daug naudingų Q10 poveikių gali būti ryškesni ir jūs galite patogiai prisidėti prie gyvenimo kokybės gerinimo išgėrę tik vieną kapsulę.
Calivita Partner logo
cGMP Certified logo
FDA logo
USDA ORGANIC logo
Organic logo
Back to content