Formulės palaikantys imuninę sistemą - Natūralūs maisto papildai Calivita

Products - button
pole pod menu
Shopping - button
Partner - button
Go to content

Formulės palaikantys imuninę sistemą

Imuninę sistemą palaikančios formulės
50 kapsulių

Jei tikite natūraliais sprendimais, bičių pienelio ekstraktas kaip tik jums. Šiuo maistinių medžiagų koncentratu bitės maitina bičių motinėlę. Ši medžiaga leidžia jai gyventi net 3-4 metus, o darbininkų gyvenimo trukmė – tik 4-6 savaites. Bičių pienelio koncentrato vartojimas yra naudingas ir žmonėms.
180 kapsulių

Imuninė sistema: mūsų organizmo atsparumas ir stiprumas turi būti nuolat palaikomi; tik nelaimės metu! Katės letena „ImmunAid“ veikliosios medžiagos gali palaikyti normalų mūsų imuninės sistemos funkcionavimą ir padėti išsaugoti mūsų atsparumą.
30 kapsulių

maisto papildas
240 ml

„SambuRex“ yra formulė, kurios pagrindinis tikslas yra apsaugoti imuninę sistemą; Pagrindinės jo sudedamosios dalys yra šeivamedžio uogos ir ežiuolės, kurios jau seniai naudojamos populiariojoje medicinoje, ir Astragalus, kuris yra ypač populiarus Rytų medicinoje. Dėl savo skystos formos šis specialus žolelių mišinys gali būti tinkamas net ir tiems, kurie dėl kokių nors priežasčių nemėgsta tablečių ir kapsulių formulių.
4 butelių pakuotė - 4x 240 ml

mokėk 3 gauk 4
90 tablečių

dėl savo sudėties veiksmingai palaiko sveiką mūsų imuninės sistemos funkcionavimą. Rekomenduojame tiems, kurie nori sudėtingesnės gynybos arba dažnai susiduria su situacijomis, kai mūsų organizmui reikia pagalbos.
Calivita Partner logo
cGMP Certified logo
FDA logo
USDA ORGANIC logo
Organic logo
Back to content