Vaisiai jūros - Natūralūs maisto papildai Calivita International Lietuva - Ac-Zymes, Noni, Nopalin, Paraprotex

Paieška
Natūralūs produktai
Pirkiniai on-line
Partneris
Go to content

Main menu:

Vaisiai jūros

Vaisiai jūros

Omega 3 concentrate

100 gelio kapsulės - maisto papildas

Calivita Omega-3 yra dideles dozes omega 3 riebalų rūgščių iš žuvų taukų, padėsiančias paramos sveikų trigliceridų koncentracija, širdies ir kraujagyslių sveikatą, taip pat geresnių smegenų funkcijas.

Add

Shark Aid

90 tablečių - maisto papildas

Rykliai jau gyvena Žemėje daugiau nei 400 milijonų metų nepakitusios formos. Šie vadinamieji kremzlinėse žuvys apdoroti puikią sveikatą, ir kiekvienas iš jų kūno dalis yra jų išlikimą. Taikomoji kaip maisto papildas, ryklių kremzlės palaiko sveiką funkcionavimą sąnarius.

Add

Spirulina Chlorella PLUS

100 tablečių - maisto papildas

Spirulina Chlorella PLUS yra viskas, kuris yra būtinas siekiant up-to-data dumblių formulę. Mes papildė du tauriųjų vardiklio dumblius su kviečių žolė, liucerna, taip pat kaip patentuotas mišinys, kuriame yra vertingų "žaliųjų" ingredientus ir antioksidantus - kaip Aloe vera arba likopeno ekstraktas.

Add

Spirulina Max

60 tablečių - maisto papildas
 
Augalija ir į gėlo vandens gyvūnija yra malonus pamatyti ir jie šaltiniai tam tikrų sveikatos apsaugos maistinių medžiagų kiekį. Spirulina Max produktas, sudarytas iš Spirulina dumblių, kuriuose yra daug vitaminų, mineralinių medžiagų ir kitų naudingų medžiagų, kurios skatina mūsų sveikatai efektyviai.

Add

Click here to edit the default text!

 
Copyright 2015 Pharmavita. All rights reserved.
Back to content | Back to main menu