Elektronika - Natūralūs maisto papildai Calivita

Products - button
pole pod menu
Shopping - button
Partner - button
Go to content

Elektronika

Elektronika
Prietaisas Aquarion yra didelio galingumo vandens filtravimo aparatai, kuris gamina jonizuotas deguonis turtingas, sunkiųjų metalų ir toksinų nemokamai vandens. Rūgštingumas ar šarmingumas gali būti koreguojama individualiai. Jis gali būti naudojamas įvairiais tikslais. Jonizuotas šarminis vanduo yra antioksidantas ir dėl savo šarminančio poveikio gali pasiūlyti daug privalumų mūsų organizmui. Rūgštinis vanduo yra skirtas tik išoriniam naudojimui.
BioHarmonex® yra biorezonansas prietaisas, specialiai sukurtas naudoti namuose, kurie skleidžia labai žemo intensyvumo, pulsuojantis elektromagnetinis laukas. Modernus, estetiškas atrodo, trečios kartos prietaisas, lengvai naudojami bet kas, funkcijos dvidešimt penkis skirtingas programas nustatyti pagal jūsų asmeninius poreikius.
1x E-Protect diskas, 1x E-Protect kortelė ir 2x E-Protect lipdukai

Naudokite bent vieną diską kiekvienoje vietoje, kur esate apsuptas EML.
1x „E-Protect“ kortelė, 2 „E-Protect“ lipdukai

„E-Protect“ kortelė geriausiai veikia, kai laikoma šalia kūno.
Mūsų kasdienybė yra neįsivaizduojamas be elektros prietaisų. Buitinė technika, kompiuteriai ir dažniausiai naudojami mobilieji telefonai, kurie yra laikomi netoli mūsų kūno visą laiką supa magnetinių laukų. E-Protect Sticker yra informatically elgiamasi folija, kuri veikia pagal biofizikos principais.
4 vnt

Anti-elektrosmogų šeima

„E-Protect“ lipduką reikia klijuoti tiesiai ant jūsų elektroninio prietaiso. Galinėje telefono pusėje, nešiojamajame kompiuteryje, monitoriuje, mikrobangų krosnelėje, automobilio prietaisų skydelyje ir pan. Būtinai uždėkite vieną ant kiekvieno naudojamo įrenginio.
CaliVita® GoldMAX magnetinio kalkių Eliminator, kuri remiasi neodimio, šiuo metu galingiausias magnetinė medžiaga yra ekologiška ir energijos taupymo sprendimas sukeltų problemų kalkių, ar norėtumėte jį naudoti su Aquarion vandens valymo ir jonizuojančiosios prietaiso arba su vandentiekio.
Calivita Partner logo
cGMP Certified logo
FDA logo
USDA ORGANIC logo
Organic logo
Back to content