Elektronika - Natūralūs maisto papildai Calivita International Lietuva - Ac-Zymes, Noni, Nopalin, Paraprotex

Paieška
Natūralūs produktai
Pirkiniai on-line
Partneris
Go to content

Main menu:

Elektronika

Elektronika

AQUARION Vandens jonizatorius ir filtras

Prietaisas Aquarion yra didelio galingumo vandens filtravimo aparatai, kuris gamina jonizuotas deguonis turtingas, sunkiųjų metalų ir toksinų nemokamai vandens.Rūgštingumas ar šarmingumas gali būti koreguojama individualiai. Jis gali būti naudojamas įvairiais tikslais. Jonizuotas šarminis vanduo yra antioksidantas ir dėl savo šarminančio poveikio gali pasiūlyti daug privalumų mūsų organizmui. Rūgštinis vanduo yra skirtas tik išoriniam naudojimui.

Add

BIOHARMONEX 3 (Wellness prietaisas)

BioHarmonex® yra biorezonansas prietaisas, specialiai sukurtas naudoti namuose, kurie skleidžia labai žemo intensyvumo, pulsuojantis elektromagnetinis laukas.Modernus, estetiškas atrodo, trečios kartos prietaisas, lengvai naudojami bet kas, funkcijos dvidešimt penkis skirtingas programas nustatyti pagal jūsų asmeninius poreikius.

Add

COMMUNIGUARD

Mūsų kasdienybė yra neįsivaizduojamas be elektros prietaisų. Buitinė technika, kompiuteriai ir dažniausiai naudojami mobilieji telefonai, kurie yra laikomi netoli mūsų kūno visą laiką supa magnetinių laukų. COMMUNIGUARD yra informatically elgiamasi folija, kuri veikia pagal biofizikos principais.

Add
Aquarion PH Test Kits

Aquarion PH Test Kits

Ph Test Kit for the product CE0003 Aquarion Water Ionizer and filter

Add
GoldMax

GoldMax

CaliVita® GoldMAX magnetinio kalkių Eliminator, kuri remiasi neodimio, šiuo metu galingiausias magnetinė medžiaga yra ekologiška ir energijos taupymo sprendimas sukeltų problemų kalkių, ar norėtumėte jį naudoti su Aquarion vandens valymo ir jonizuojančiosios prietaiso arba su vandentiekio.

Add

Click here to edit the default text!

 
Copyright 2015 Pharmavita. All rights reserved.
Back to content | Back to main menu